Martijn Krabbé en Deborah Wietzes bij de première van Aladdin

Mr. Voice of Holland Martijn Krabbé geniet momenteel met vriendin Deborah Wietzes en zijn kids van een vakantie. Hij verblijft in hetzelfde hotel als waar Sylvie laatst zat en kon het niet laten om even hilarisch uit te halen naar La Meis. 

More content below the advertising

Sylvie ligt momenteel even niet zo lekker. Veel mensen zitten zich enorm te ergeren aan haar 'geklaag'. Laatst riep ze nog dat haar gesponsorde influencers-vakantie eigenlijk véél te zwaar was. Een tijdje later had ze het wéér rete-zwaar: drie reisjes in twee weken, zie dat maar eens in te pakken. Poeh...

 

'Wake up, Sylvie! Wake up!'

Martijn Krabbé steekt nu de draak met Sylvie. Hij neemt het inmiddels beruchte 'ochtendritueel'-filmpje van de influencer op de hak. Hierin slaat ze zichzelf op haar wangen en roept ze 'Wake up, Sylvie' - tot hilariteit van haar volgers. Kijk maar, zo zag dat eruit: 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Werbung / Ad I’m happy to share with you my current morning beauty routine for healthy and glowing skin. Hope you like it and let me know what you think 💗 Products I used: Regulatpro Hyaluron @regulatbeauty https://www.regulat.com/produkt?artikel=regulatpro-hyaluron Hello Body @hellobody Aloé Wash Daily Face Cleansing Gel https://www.hellobody.com/product/aloe-wash-daily-face-cleansing-gel/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Rosental Rose Queen @rosental_organics https://rosental.de/produkt/rose-queen-rosenquarz-roller/ Aloé Light Hydrating Daily Face Moisturizer https://www.hellobody.com/product/aloe-light-hydrating-daily-face-moisturizer/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Aloe Drops Daily Face Glow Booster https://www.hellobody.de/produkt/aloe-drops-daily-face-glow-booster/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Cellery Juice https://www.instagram.com/celeryjuicebenefits/ Check also my other videos on Youtube: Good Girl Gone Bad by Serena Goldenbaum Part 1: https://youtu.be/5-tpq_HNZBI Meine Erfahrung mit BANANA BEAUTY: https://youtu.be/3L2iKAAMpCQ

Een bericht gedeeld door Sylvie Meis (@sylviemeis) op

 

Martijn Krabbé en Sylvie Meis

Blijkbaar verblijven Martijn en zijn vriendin Deborah in of vlakbij hetzelfde hotel in het Duitse Bensberg, waar Sylvie eerder een perfecte insta-foto maakte. En dan kan hij het natuurlijk niet laten om dat tafereel even belachelijk te maken. Bekende vrienden, zoals William Rutten en Trijntje Oosterhuis, kunnen het wel waarderen. Andere volgers reageren minder positief. "Dit heb jij toch niet nodig om te scoren over de rug van een ander?"
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wake up Sylvie!!! Wake up!! 🤣 #grandhotelschlossbensberg @deborahwietzes

Een bericht gedeeld door Martijn Krabbé (@martijn_krabbe) op


The Voice Senior

Hij blijft natuurlijk het live-tv-beest van RTL, die Martijn Krabbé. Zeker nu bff Wendy van Dijk weg is, ligt er nog meer druk op zijn schouders. Nog even genieten van die vakantie dus! 
 


Uiteraard presenteert hij álle Voice-versies en de eerstvolgende is The Voice Senior, met Lieke van Lexmond in plaats van Wendy. Daar kunnen we vanaf vrijdag 30 augustus weer iedere week naar kijken op RTL 4! Geer & Goor zijn overigens juryleden af en niemand minder dan Frans Bauer gaat de heren vervangen