
Oud-theaterproducent Joop van den Ende en cabaretière Sanne Wallis de Vries vertelden gisteren bij Op1 over de chaos en onduidelijkheid in theaters. Kijkers irriteerden zich kapot aan de constante onderbrekingen van Sanne.
Sanne was gefrustreerd: zij zou eigenlijk gisteravond in Purmerend haar voorstelling ‘Heel’ moeten spelen. Er zijn volgens haar totaal geen besmettingen geweest in theaters: “Waarom moeten de theaters op hun kop krijgen voor iets wat ze niet gedaan hebben?” Hoewel Joop en Sanne het vaak met elkaar eens waren in Op1, komt dat niet over door de constante onderbrekingen van Sanne.
‘Bah!’
“Het is gezellig bij Op1”, reageerde een kijker sarcastisch. “Wat een uitermate onaangenaam mens is die schreeuwerige Sanne Wallis de Vries”, kwam ook voorbij op Twitter.
Het is erg gezellig bij #Op1npo
Vond Joop van den Ende ook.
Hik wil iets zeggen. Sanne Wallis de Vries: "hou jij eens mond, ik ben nu aan het woord". Daarvoor tegen Adriaan van Dis: "jij krijgt straks al genoeg tijd".
Joop mompelt dus maar "oh gezellig" 😂😂😂— Corinne (@BestLief) September 30, 2020
Leuk die Sanne Wallis de Vries bij #Op1. Echt enorm zin gekregen nu om naar een theatershow van haar te gaan. Not. pic.twitter.com/XdS3EZYyzu
— Peter de Jonge (@peterdej) September 30, 2020
Wat een uitermate onaangenaam mens is die schreeuwerige Sanne Wallis de Vries. Bah!
#Op1— Joke Maria (@JokeMaria2) September 30, 2020
Dit typetje van Sanne Wallis de Vries komt niet uit de verf, geloof ik. #onbeschoft #op1
— MagyarMike (@anderzijds140) September 30, 2020
Wat is er mis met Sanne Wallis de Vries. Er is meer dan genoeg aandacht voor theater maar van dit onbeschofte gedrag zorgt niet voor empathie #Op1npo
— 2012 Vurnon Anita (@Chivufanacc) September 30, 2020
Sanne Wallis de Vries: genante vertoning vanavond bij #Op1npo .
Keurig hoe Joop van den Ende ermee omging.— Ron van der Weerd (@RonvanderWeerd) September 30, 2020
Sanne laat zich niet de kaas van het brood eten
Niet iedereen is het eens met de kritiek op de cabaretière. “Sanne Wallis de Vries is een HELD!!”, twitterde een kijker.
#op1 #Op1npo
Sanne Wallis de Vries is een HELD!! Laat zich niet de kaas vh brood eten door @chgroenhuijsen en die ouwe kale bril.— (((JeNa))) (@JeNaaitUtSteeds) September 30, 2020
Zit naar #op1 te kijken. Sanne Wallis de Vries heeft zo ongelofelijk gelijk!!
Waarom mastodont van der Ende is uitgenodigd, is mij een raadsel. Go, Sanne, go!!!— Gera Zweep (@Gera_Zweep) September 30, 2020
#op1 #Op1npo Hele goeie input Sanne Wallis de Vries. Slaat nergens op wat Joop nu zegt. Zaait onnodig verwarring. Je kan nu niet lopen klooien in theaters met corona.
— nusratalitinu (@nusratalitinu) September 30, 2020
Kijkers slijpen wel vaker hun messen voor de gasten én interviewers van Op1. Zo was Tim Douwsma vorige week niet geliefd bij het publiek. Gast-presentator Tim Hofman was ook respectloos volgens Op1-twitteraars.