Een compleet nieuwe inboedel fixen voor slechts 250 euro. Frank en Rogier flikken het in Paleis voor een Prikkie (SBS6). Kijkers zijn nogal onder de indruk van deze twee helden die arme gezinnen uit de brand helpen.
Wie dacht dat SBS6 na megahit Chateau Meiland in een zwart gat van vergetelheid zou donderen, heeft het mis. Op de maandagen zorgt Britt Dekker voor hilariteit bij kijkers en elke dinsdagavond shinen tortelduifjes Frank en Rogier. De hulp die ze arme gezinnen geven - in dit geval drie dames en hun kids - viel ook gisteren weer enorm goed.
Wat hou ik toch van Frank en Rogier #paleisvooreenprikkie
— TV Franny (@TVFranny) November 12, 2019
Reacties op Frank en Rogier
De gezinssituatie in het arme gezin zorgde voor enige verwarring. 'Wie hoort bij wie?', was een veelgehoorde klacht. Verder raakt twitter niet uitgepraat over het duo interieurstylisten. "Frank en Rogier zijn zo leuk samen en ze oordelen niet, dat vind ik eigenlijk nog het allerleukst aan ze", zo vindt ene Jolien. En zo zijn er nog véél meer kijkers die maar wat blij zijn met Frank en Rogier.
Ik ben toch #paleisvooreenprikkie aan het kijken. Frank en Rogier zijn zo leuk samen en ze oordelen niet, dat vind ik eigenlijk nog het allerleukst aan ze 💕
— Jolien ☆ (@DollyPartyOn) November 12, 2019
#paleisvooreenprikkie Frank en Roger zijn schattig 🤩 pic.twitter.com/KFNsTgW5hC
— Diana de Groot (@Janspommerans) November 12, 2019
Jahaaa weer tijd voor onze guilty pleasure #paleisvooreenprikkie heerlijke tv dit dank heren 👍👍👍 met @RichelleTet
— Hans Tetteroo (@HansTetteroo) November 12, 2019
Twas weer een mooie aflevering blij dat ze blij waren mannen en vriendin hard gewerkt, tot volgende week #paleisvooreenprikkie
— JaquelinevanGelderen (@Jaq0) November 12, 2019
Elke keer is die stijl zo te gek en geweldig. Romantisch, modern, klassiek. Mooie mengel moes met natuur tinten en alles rustig maar kleurige accessoires.
Dit keer drukke boel en mega oranje en druk kinder schilderij.
Alsnog hele lieve Frank en Rogier ❤️👏🏼 #PaleisVoorEenPrikkie— Brenn (@Brennyy_x) November 12, 2019
Frank vs Martien Meiland
Achter de schermen is het helaas niet zo vrolijk en positief. Zo is het algemeen bekend dat vooral Frank het totaal niet kan vinden met die andere SBS6-ster: Martien Meiland. Hij waarschuwde Martien zelfs: wanneer hij doorgaat met zijn 'neppe' gedrag, is het snel over met zijn bliksemcarrière!
Paleis voor een PrikkieWauw! Frank en Rogier hebben het weer fantastisch gedaan! ❤️❤️ Kijk Paleis voor een Prikkie terug: http://bit.ly/2NZrW65
Geplaatst door SBS 6 op Dinsdag 12 november 2019
Paleis voor een Prikkie is elke dinsdag om 20:30 te zien op SBS6.